Robinson Club Pamfilya

Robinson Club Pamfilya

Paylaş:

KONUM

Sorgun Mevkii'ndeki tesis, Side merkeze 4 km, Antalya şehir merkezine 60 km ve Antalya Havalimanı'na 70 km mesafede konumlanıyor.

PLAJ

Tesisin 500 m uzunluğunda kum plajı ve iskelesi bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

GENEL TANITIM

Akdeniz’in parlak güneşi altında konuklarını ağırlayan tesis, geniş yüzölçümü içerisinde birçok farklı hizmet sunuyor. Tesis, hizmet konsepti ile çocuklu ailelere odaklanmıştır. Kızılçamın gölgesinde saklanan tehlikeli korsanları, su kaydıraklarını, çocuk havuzundaki su farelerini, dünya şampiyonlarını, ve tiyatro sahnesine çıkmış küçük yıldızları Robinson Club Pamfilya'da bulabilirsiniz. 

Eşsiz bir doğanın içerisinde yer alan tesiste, beş adım uzaklıktaki sahalarda tenis veya futbol müsabakasına katılabilir, hemen yakınınızdaki fitness programına katılabilir, kapının önünden denize girebilir ve çim alanda eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. 7'den 77'ye herkes için tasarlanmış olan bu mutluluk vahası, misafirlerin ailece "duygular için zaman" konseptini yaşayabileceği harika bir tesis.

SPOR/EĞLENCE

Tesiste animasyon Almanca yapılmaktadır. Akşam animasyon programları Almanca olmasına karşın, çeşitli dans showları, müzikal gösterileri, canlı müzik ve parti akşamları, her ülkeden gelen misafirler için uygundur. Her perşembe gala yemeği düzenleniyor (kıyafet zorunluluğu vardır). White Party, Black Neon Party, Türk Folklor Gecesi (Bu özel gecelerin günleri değişiklik gösterebilir.) Lisans olması halinde su sporları ekipmanlarını (yelken, sörf) kullanmak ücretsiz.

Tesiste amfi tiyatro, soft animasyon ve çocuk animasyonu bulunuyor.

SPA/WELLNESS

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; hamam, sauna, masaj, kese ve vücut bakımı gibi olanaklar bulunuyor.

ÇOCUK/BEBEK

Tesiste çocuklar için gün boyu animasyon mevcut. 
ROBY BABY:Bebekseti ve telsizi ücretsiz (sınırlı sayıda olduğundan rezervasyon yaptırılması gerekmektedir). 
SÜPER MINIKLER: 2 yaşına kadar olan çocuklara 10.00-12.30,16.00-18.30 (belirli saatlerde) ve müsaitlik durumunda 19.00-21.00 Çarşamba akşamları hariç ücretli olarak bakılır. 
ROBY CLUB saat 09:00 ile 21:00 arası Minikler ( 3 - 5 yaş ) ve Maxiler ( 6 - 7 yaş ) açık ve özel animasyon programları sunmaktadır. 
ROBY yüzme okulu ( ücretli ). 
R.O.B.Y : 8 - 12 yaş tüm çocuklar için ( ana tatil zamanlarında belirli saatlerde ) R.O.B.Y spor, R.O.B.Y. fun & creativ. R.O.B.Y atölye (ücretli ). 
ROBY CLUB ve R.O.B.Y. ler için sunulan hizmetlerde çocuk sayısının az olduğu dönemlerde gruplar oluşturulabilinir. 
ROBS ve ROBS lar için haftanın 7 günü 2 ayrı yaş gurubu olmak üzere ( ROBS 13+ ve ROBS 15+ ) belirli saatlerde programlar sunulur.Grup sayılarının az olması durumunda bu iki yaş gurubu birleştirilebilinir. 
ROBY CLUB ta çalışan Robinlerin arasında Türkçe bilen çalışanlar da mevcuttur.

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk kaydırak,çocuk kulübü, çocuk büfesi, çocuk bakıcısı ve çocuk havuzu bulunuyor.

YEME/İÇME

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-02.00 arası ücretsiz.Tesiste 2 adet menü restoranı (saray ve kuyu) bulunuyor. Bu restoranlar set menü şeklinde rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet veriyor.

Hizmet Saatleri

07.30-10.00 Kahvaltı 
10.00-11.00 Geç Kahvaltı 
12.30-14.00 Öğle Yemeği 
14.00-17.00 Snack Servisi 
19.30-21.00 Akşam Yemeği 
23.30-24.00 Gece Yarısı Yemeği

 

 

 


Rezervasyon Formu